Патріотичне сходження на Говерлу спортсменів Львівського клубу «Арей»

14-06-2014 по Ipolit

Патріотичне сходження на Говерлу спортсменів Львівського клубу «Арей»

Складні часи випробувань випали на на долю нашої Держави. Країну тероризують політичні сили. Зараз, як ніколи, потрібна згуртованість нації та сильна її духовна цілісність. Підростаюче покоління спортивного клубу «Арей» вносить свій вклад в здорову націю вихованням в собі сили волі, спортивній міцності, витривалості, вмінні долати будь-які труднощі.

14 червня спортсмени клубу карате «Арей» віком 7 років піднялись на найвищу точку України – гору «Говерлу», яка сягає 2061 м. За 5 годин діти подолали 8 км крутого кам’янистого підйому та не менш складного спуску.

Встановлення українського прапору, щире і патріотичне виконання гімну України на рівні хмар підняло в юних каратистах дух патріотизму та любові до своєї Батьківщини.

Назад

Бронза їде до України

19-03-2018 по Tatiana

Українські спортсмени вибороли призові місця у Нідерландах. Вчора Всесвітня федерація карате (WKF) завершила третій турнір серії Karate 1 Premier League у Роттердамі (час проведення – 16-18 березня).

Детальніше »

Львів’янка Галина Мельник – срібна призерка Прем’єр Ліги з карате

20-02-2018 по Tatiana

Тренер та діюча спортсменка клубу карате «Арей», Галина Мельник зі Львова здобула «срібло» у ваговій категорії – 68 кг, вкотре підтвердивши лідерську позицію. Категорія змагань – куміте (сутички).

Детальніше »

VIII LVIV KARATE OPEN 2017

25-01-2018 по Tatiana

2 грудня 2017 року у Львові відбувся Міжнародний турнір з карате VIII LVIV KARATE OPEN 2017 та міжнародний турнір серед людей з обмеженими можливостями 1-st UKF PARA KARATE CUP.

Детальніше »