Найбільший турнір світового масштабу серед пара-каратистів у Будапешті

03-05-2018 по Tatiana

В останні дні квітня у столиці Угорщини відшумів міжнародний турнір серед спортсменів з інвалідністю. «2-nd I-Karate Global International Cup 2018» – подія світового масштабу, адже у змаганнях взяло участь чотири континенти у складі чотирнадцяти країн. Це двісті п’ятдесят спортсменів, об’єднання федерацій, асоціацій та різних карате-клубів, щоб долучитися до важливого дійства.

 

21 медаль для України

 

Українська Федерація Карате була представлена у складі одинадцяти спортсменів пара-каратистів. Команда завоювала цілу низку нагород, серед яких п’ять медалей золота, десять срібла і шість бронзових медалей. Пишаємося нашими чемпіонами:

 

- Чоповська Віталіна,

- Ткаченко Софія,

- Дикий Максим,  

- Стегній Кароліна,   

- Ревякіна Софія,

- Майдуб Сергій,

- Ярмолінська Божена,

- Зелінський Даніїл.

 

Успіх команди у будь-якому спорті – це продуктивна праця самого спортсмена і постійна підтримка тренера в тандемі. Тому нагороди переможців по праву розділяє діючий тренерський склад:

 

- Краковяк Олександр,

- Коломієць Вадим,

- Шухман Олег,

- Мінаєв Олексій.

 

В Українській федерації карате (УФК) вже багато років ефективно працює Комітет спорту інвалідів, який зараз очолює Тетяна Ушакова, по сумісництву президент клубу «Арей». Тетяна сама запропонувала кілька років тому групі людей з обмеженими можливостями спробувати карате. Це був складний шлях, але завдяки роботі тренерів та підтримці клубів, зараз у складі команди пара-спортсменів – чудові майстри, справжні переможці. Головне – йти вперед і не зупинятися!

 

Іспанія: плани на чемпіонат світу

 

Спортсмени, які успішно виступили у Будапешті, матимуть більше шансів потрапити на Чемпіонат світу, який відбудеться вже менше, ніж за півроку, у Іспанії цієї осені. Віримо, що плідні тренування, сила духа та вольове бажання до перемоги дозволять каратистам гідно представити нашу країну на світовій арені у фіналі. Наші пара-спортсмени завжди демонструють високі результати, адже постійно працюють над собою та технікою. Поважаємо ваш вибір, захоплюємося досягненнями та бажаємо успіху!

Назад

Найбільший турнір світового масштабу серед пара-каратистів у Будапешті

03-05-2018 по Tatiana

В останні дні квітня у столиці Угорщини відшумів міжнародний турнір серед спортсменів з інвалідністю. «2-nd I-Karate Global International Cup 2018» – подія світового масштабу, адже у змаганнях взяло участь чотири континенти у складі чотирнадцяти країн.

Детальніше »

Бронза їде до України

19-03-2018 по Tatiana

Українські спортсмени вибороли призові місця у Нідерландах. Вчора Всесвітня федерація карате (WKF) завершила третій турнір серії Karate 1 Premier League у Роттердамі (час проведення – 16-18 березня).

Детальніше »

Львів’янка Галина Мельник – срібна призерка Прем’єр Ліги з карате

20-02-2018 по Tatiana

Тренер та діюча спортсменка клубу карате «Арей», Галина Мельник зі Львова здобула «срібло» у ваговій категорії – 68 кг, вкотре підтвердивши лідерську позицію. Категорія змагань – куміте (сутички).

Детальніше »