Львів’янка Галина Мельник – срібна призерка Прем’єр Ліги з карате

20-02-2018 по Tatiana

16-18 січня в Дубаї (ОАЕ) відбувся турнір «Karate 1 Premier League – Dybai 2018». Учасниками стали більше, ніж 500 спортсменів з понад тридцяти країн світу.

Тренер та діюча спортсменка клубу карате «Арей», Галина Мельник зі Львова здобула «срібло» у ваговій категорії – 68 кг, вкотре підтвердивши лідерську позицію. Категорія змагань – куміте (сутички). Галина перемогла титулованих спортсменок з Італії та Іспанії, в минулому призерок Чемпіонатів Європи та Світу, а також каратисток зі Швеції, Ірану та Росії. Сьогодні – це успіх спортсменки на дорослому татамі і заявка на чудову перспективу у наступних змаганнях.

У турнірі були задіяні учасники, які складають ТОП-100 рейтингу Всесвітньої федерації карате (WKF). Таким чином спортсмени здобувають бали, які впливають на можливість потрапити на Олімпійські ігри-2020 в Токіо.

 

Карате – офіційний олімпійський вид спорту

 

Карате – традиційний японський вид спорту, який вже багато років виборював право на включення в програму Олімпійських ігор на постійній основі. У 2015 році Міжнародний Олімпійський Комітет визнав карате офіційним олімпійським видом спорту і вже надав санкцію на введення його в програму Ігор 2020 року, які пройдуть у Японії.

 

Чому ми обираємо карате?

 

Карате – це гармонійне бойове мистецтво і прекрасний спорт. Один з лідерів при виборі секції для новачка чи для батьків, які не знають, куди краще записати свою дитину. Це безліч переваг в продуманому спорті. В першу чергу – чудова фізична форма та самопочуття, які стоять за нашим гарним настроєм, працездатністю та просто бажанням жити та займатися улюбленою справою.

Заняття бойовим мистецтвом розвиває у спортсмена впевненість у собі не тільки на татамі, а і в повсякденному оточенні. Каратист навчиться повного душевного спокою – стресам і нервовим ситуаціям буде не так просто вивести вас з себе.

Карате – це різнопланові навантаження. У вас буде чудова можливість розвинути власну швидкість, силу, витривалість, функціональну підготовку, розтяжку, гнучкість та загальну координацію.

Знаючи усі переваги бойового мистецтва, варто прийти на перше тренування і переконатися на власному досвіді, що карате може підкоритися у будь-якому віці та незалежно від вагової категорії. Головне – почати!

Назад

Найбільший турнір світового масштабу серед пара-каратистів у Будапешті

03-05-2018 по Tatiana

В останні дні квітня у столиці Угорщини відшумів міжнародний турнір серед спортсменів з інвалідністю. «2-nd I-Karate Global International Cup 2018» – подія світового масштабу, адже у змаганнях взяло участь чотири континенти у складі чотирнадцяти країн.

Детальніше »

Бронза їде до України

19-03-2018 по Tatiana

Українські спортсмени вибороли призові місця у Нідерландах. Вчора Всесвітня федерація карате (WKF) завершила третій турнір серії Karate 1 Premier League у Роттердамі (час проведення – 16-18 березня).

Детальніше »

Львів’янка Галина Мельник – срібна призерка Прем’єр Ліги з карате

20-02-2018 по Tatiana

Тренер та діюча спортсменка клубу карате «Арей», Галина Мельник зі Львова здобула «срібло» у ваговій категорії – 68 кг, вкотре підтвердивши лідерську позицію. Категорія змагань – куміте (сутички).

Детальніше »