Патріотичне сходження на Говерлу спортсменів Львівського клубу «Арей»

14-06-2014 по Ipolit

Патріотичне сходження на Говерлу спортсменів Львівського клубу «Арей»

Складні часи випробувань випали на на долю нашої Держави. Країну тероризують політичні сили. Зараз, як ніколи, потрібна згуртованість нації та сильна її духовна цілісність. Підростаюче покоління спортивного клубу «Арей» вносить свій вклад в здорову націю вихованням в собі сили волі, спортивній міцності, витривалості, вмінні долати будь-які труднощі.

14 червня спортсмени клубу карате «Арей» віком 7 років піднялись на найвищу точку України – гору «Говерлу», яка сягає 2061 м. За 5 годин діти подолали 8 км крутого кам’янистого підйому та не менш складного спуску.

Встановлення українського прапору, щире і патріотичне виконання гімну України на рівні хмар підняло в юних каратистах дух патріотизму та любові до своєї Батьківщини.

Назад

Найбільший турнір світового масштабу серед пара-каратистів у Будапешті

03-05-2018 по Tatiana

В останні дні квітня у столиці Угорщини відшумів міжнародний турнір серед спортсменів з інвалідністю. «2-nd I-Karate Global International Cup 2018» – подія світового масштабу, адже у змаганнях взяло участь чотири континенти у складі чотирнадцяти країн.

Детальніше »

Бронза їде до України

19-03-2018 по Tatiana

Українські спортсмени вибороли призові місця у Нідерландах. Вчора Всесвітня федерація карате (WKF) завершила третій турнір серії Karate 1 Premier League у Роттердамі (час проведення – 16-18 березня).

Детальніше »

Львів’янка Галина Мельник – срібна призерка Прем’єр Ліги з карате

20-02-2018 по Tatiana

Тренер та діюча спортсменка клубу карате «Арей», Галина Мельник зі Львова здобула «срібло» у ваговій категорії – 68 кг, вкотре підтвердивши лідерську позицію. Категорія змагань – куміте (сутички).

Детальніше »