Кубок Львівської Ліги карате

15-04-2014 по Tatiana

У неділю 13 квітня 2014 р. в приміщені палацу спорту «Грація» відбулись змагання зі спортивного карате WKF серед дітей та молоді до 18 років «Кубок Львівської Ліги Карате». Участь прийняло 200 спортсменів з 11-ти клубів Львівщини, а також з м. Тернопіль та м. Червоноград. ФОТО. Рейтинг клубу.

Спортсмени виступали в особистих та командних розділах ката та куміте. Розігрувалось 28 комплектів нагород.

У командному заліку Львівський клуб карате "Арей" (25 медалей) поступився клубу «Одісей» (26 медалей) і посів друге місце та третє місце виборов клуб «Сьогун» (17 медалей).

«Відтак, призери цих змагань приймуть участь у Кубку України з карате, який пройде 17 травня 2014 р.  у Києві та зможуть гідно представити Львівський регіон, який на теперішній момент є найсильнішим регіоном України у спортивному карате»

Назад

Найбільший турнір світового масштабу серед пара-каратистів у Будапешті

03-05-2018 по Tatiana

В останні дні квітня у столиці Угорщини відшумів міжнародний турнір серед спортсменів з інвалідністю. «2-nd I-Karate Global International Cup 2018» – подія світового масштабу, адже у змаганнях взяло участь чотири континенти у складі чотирнадцяти країн.

Детальніше »

Бронза їде до України

19-03-2018 по Tatiana

Українські спортсмени вибороли призові місця у Нідерландах. Вчора Всесвітня федерація карате (WKF) завершила третій турнір серії Karate 1 Premier League у Роттердамі (час проведення – 16-18 березня).

Детальніше »

Львів’янка Галина Мельник – срібна призерка Прем’єр Ліги з карате

20-02-2018 по Tatiana

Тренер та діюча спортсменка клубу карате «Арей», Галина Мельник зі Львова здобула «срібло» у ваговій категорії – 68 кг, вкотре підтвердивши лідерську позицію. Категорія змагань – куміте (сутички).

Детальніше »