Grand Prix Hradec Kralove 2016

06-05-2016 по Ipolit

822 спортсмени з 116 клубів 12 країн змагались на Міжнародному турнірі з карате Гран Прі Градец Кралове у Чехії. 8 спортсменів клубу «АРЕЙ» прийняли участь у цьому престижному Європейському турнірі. Перемогу у куміте отримали Ушаков Юрій та Малик Дмитро, третє місце посіли Баран Павло та Погуляєв Сергій. Вітаємо переможців!

Назад

Найбільший турнір світового масштабу серед пара-каратистів у Будапешті

03-05-2018 по Tatiana

В останні дні квітня у столиці Угорщини відшумів міжнародний турнір серед спортсменів з інвалідністю. «2-nd I-Karate Global International Cup 2018» – подія світового масштабу, адже у змаганнях взяло участь чотири континенти у складі чотирнадцяти країн.

Детальніше »

Бронза їде до України

19-03-2018 по Tatiana

Українські спортсмени вибороли призові місця у Нідерландах. Вчора Всесвітня федерація карате (WKF) завершила третій турнір серії Karate 1 Premier League у Роттердамі (час проведення – 16-18 березня).

Львів’янка Галина Мельник – срібна призерка Прем’єр Ліги з карате

20-02-2018 по Tatiana

Тренер та діюча спортсменка клубу карате «Арей», Галина Мельник зі Львова здобула «срібло» у ваговій категорії – 68 кг, вкотре підтвердивши лідерську позицію. Категорія змагань – куміте (сутички).