Бронза їде до України

19-03-2018 по Tatiana

Українські спортсмени вибороли призові місця у Нідерландах. Вчора Всесвітня федерація карате (WKF) завершила третій турнір серії Karate 1 Premier League у Роттердамі (час проведення – 16-18 березня).

Галина Мельник з Львівського клубу карате «Арей» везе додому бронзу. Тренер та діюча спортсменка провела шість боїв у категорії куміте (сутички), з яких п’ять – всуху! Тайпей та Франція з титулованою каратисткою залишилися позаду з рахунком 4:0. Монтенегро принесло один бал, а Македонія – ще три. За рівного рахунку зі Словакією спортсменка поступилася місцем Мирославі Копуновій. Але у бою з канадійкою Мелісою Братіч – Галина завершила поєдинок рахунком 3:3, була сильнішою та відвоювала собі бронзу!

Вагова категорія Мельник – 68 кг. У світовому рейтингу вона показала надзвичайний старт. На початку сезону спортсменка перестрибнула 15 місць – з тридцятого вгору. Це її друга призова нагорода у 2018 році, що додає сил та наснаги боротися за перші місця й надалі!

Учасники Прем’єр Ліги – топові спортсмени з різних країн. Мета кожного – набрати найвищу кількість балів, щоб потрапити на Токійську олімпіаду. Клуб «Арей пишається своїми вихованцями та підтримує усі їхні починання!

 

Токіо-2020: вперед до перемоги!

 

Українські каратисти вкотре демонструють високий рівень підготовки та техніки. Призові місця та результативність – підґрунтя до поїздки на турнір у Японії у рамках Олімпійських ігор. Вже за два роки спортсмени вперше боротимуться у категорії карате, як офіційному олімпійського виду спорту.

 

Львівський клуб «Арей» відкритий для кожного

 

Не варто боятися бойових мистецтв. Як і кожен спорт, карате має власну філософію. Це гармонійний розвиток фізичної форми та віри у власні сили. Впевненість у собі та своїх можливостях – шлях до саморозвитку та вдосконалення.

Кожна перемога у спорті – це перемога над собою. А її смак не дозволяє відступити перед іншими життєвими труднощами. Душевна рівновага для чудового настрою і спокій – те, чого прагнуть люди у будь-якому віці. Якщо почати вже сьогодні – вже за рік ви скажете собі «дякую». Не гайте часу!

Назад

Найбільший турнір світового масштабу серед пара-каратистів у Будапешті

03-05-2018 по Tatiana

В останні дні квітня у столиці Угорщини відшумів міжнародний турнір серед спортсменів з інвалідністю. «2-nd I-Karate Global International Cup 2018» – подія світового масштабу, адже у змаганнях взяло участь чотири континенти у складі чотирнадцяти країн.

Детальніше »

Бронза їде до України

19-03-2018 по Tatiana

Українські спортсмени вибороли призові місця у Нідерландах. Вчора Всесвітня федерація карате (WKF) завершила третій турнір серії Karate 1 Premier League у Роттердамі (час проведення – 16-18 березня).

Детальніше »

Львів’янка Галина Мельник – срібна призерка Прем’єр Ліги з карате

20-02-2018 по Tatiana

Тренер та діюча спортсменка клубу карате «Арей», Галина Мельник зі Львова здобула «срібло» у ваговій категорії – 68 кг, вкотре підтвердивши лідерську позицію. Категорія змагань – куміте (сутички).

Детальніше »