Про клуб

Клуб карате-до «Арей» заснований у 1999 році в м. Львові у формі обласної громадської організації. На даний момент у секціях клубу тренується понад 60 спортсменів. Основний стиль карате-до, який вивчається у клубі – Шотокан, заснований видатним японським майстром Гічіном Фунакоши. Основний спортивний напрямок – версія WKF.

Клуб “Арей” є членом Української Федерації Карате (УФК, президент С.Левчук, м.Київ) та Всеукраїнської федрації Шотокан карате-до SKI-Ukraine (президент С.Денисенко, м. Київ).

В клубі виховано більше 20 призерів та переможців чемпіонатів та першостей України, крупних міжнародних турнірів з карате-до. Вихованці клубу входять до складу національної збірної України. Спортсмени клубу, починаючи з 6 років, щорічно приймають участь в найпрестижніших турнірах, які проводяться в Україні та в зарубіжних країнах.

Заняття в секціях ведуть досвідчені тренери, які отримали відповідну міжнародну атестацію. Інструктори клубу систематично приймають участь у національних та міжнародних семінарах під проводом японських майстрів Хірокацу Канадзава, Манабу Мурокамі та інших. Кожного літа „Арей” проводить навчально-тренувальні збори у Карпатах, де спортсмени не тільки опановують премудрощі бойового мистецтва, але й вивчають історію та традиції рідного краю мандруючи по горам.

Три рази на рік клуб виступає організатором Першості Шкільної Ліги карате м. Львова, Кубку Шкільної Ліги карате Львівської області та «Новорічного турніру клубу «Арей» за версією WKF. Дані турніри є найбільшими дитячими змаганнями Львова та Львівської області за версією WKF. Атестація на пояси ведеться за програмою SKIF (Shotokan Karate International Federation), яка крім екзаменаційних вимог класичних шкіл Шотокан передбачає відмінну фізичну підготовку.

Основною метою створення клубу є підготовка спортсменів для участі у змаганнях міського, обласного, національного та міжнародного рівнів а також у Чемпіонатах Європи та Світу; об’єднання зусиль тренерів, суддів та спортсменів м. Львова щодо розвитку та популяризації карате та філософії, а також пропаганда здорового способу життя в цілому.

Програма підготовки в клубі „Арей” включає в себе наступні основні аспекти:

  • фізичне виховання – систематичне, правильно розраховане навантаження, яке сприяє зміцненню м’язів, формуванню опорно-рухового апарату, підвищенню імунітету, захисту від хвороб, а також загальному оздоровленню організму дитини;
  • психологічна підготовка – дозволяє розвинути і зміцнити такі риси характеру як хоробрість, мужність, сміливість, що в кінцевому результаті приводить до формування сильної особистості; зменшує ризики пов’язані із стресами повсякденного життя, допомагає самореалізуватися;
  • спортивна підготовка – допомагає закріпити лідерські якості, отримати стресову ситуацію як екстремальну перевірку та закріплення набутих навичок; крім того, спорт – це подорожі в інші міста та країни, цікаві знайомства з однолітками.

Президент клубу

Ушакова Татьяна

Ушакова Тетяна Юріївна
ІІІ Дан (SKIF)
Майстер спорту України з карате.
Тренерський досвід з 1997 року
Виконавчий керівник клубу з моменту його заснування
Найвищі особисті спортивні досягнення:
І Місце у куміте у Міжнародному турнірі
International karate Association “Hachi-o-Kai”, 2000 р.
І Місце у Куміте на Чемпіонаті України (SKIF), 1998 р.
І Місце у Куміте на Кубку України (SKI-U), 2000 р.
І місце у Куміте на Чемпіонаті України (JKA), 2001 р.
І місце у Куміте на Чемпіонаті Української Ліги карате, 2002 р.